To nejlepší z DWD

The Killers a jejich nový Battle Born

Fanoušci této americké skupiny si museli na nové CD počkat dlouhé 4 roky. Po pauze od roku 2010 a natočení sólové desky frontmana Brandona Flowerse, se zase vrhli do studia, aby nahráli odlišnou, novými nápady přetékající 15stopou desku s názvem Battle Born.

Konec léta na Bouzově!

Letní festival české a moravské hrady ukončil svoji tour na Bouzově poslední prázdninový víkend. I přes nepřesvědčivou předpověď, která hlásila bouřky a krupobití (což je doména letošního léta), jsme se naštěstí dočkali příjemného počasí – pod mrakem. Jako obvykle byla v ceně vstupenky zahrnuta i prohlídka hradu, kterou využily stovky návštěvníků. Na dvou stageích se vystřídalo ve dvou dnech patnáct kapel, přičemž hlavní část festivalu se odehrála v sobotu.

Druhý den BE TWENTY bude v ROXY patřit One Night Only!

Od 15. do 21. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé! Jedněmi z nich bude i britská kytarovka One Night Only, která si svou českou koncertní premiéru odbude v ROXY v úterý 16. října.

Hospitality @ ROXY - dvoudenní mejdan pod taktovkou největších d´n´b jmen současnosti

Oslavy 20. výročí ROXY to nebude jen týden BE TWENTY, ale také dvoudenní mejdan Hospitality@ROXY, který v tomto rozsahu proběhne v ČR vůbec poprvé! Vlajková noc vyhlášeného londýnského d"n"b labelu Hospital Records, která nejen v domovském Albionu patří mezi jedny z nejvyhledávanějších klubových nocí, se do ROXY vrací prakticky přesně po roce a 21. a 22. 9. se můžete těšit jak na letité matadory v čele s London Elektricity, Nu:Tone či High Contrastem, tak na mladé ale o nic méně hvězdné a úspěšné talenty, jimž nemůže vévodit nikdo jiný než liquid funkový mág Netsky. Opomíjet ale nesmíme ani zbývající členy labelu Hospital Records, kteří se předposlední zářijový víkend představí v ROXY, tedy Cambridgského rodáka hrajícího pod nickem Logistics, autory hitovky Born to Rise, duo The Prototypes a uznávané MCs Wrec a Dynamite. Pojďme se tedy nyní mrknout na program Hospitality@ROXY pěkně po dnech.

Gangnails v rohovoru pro DWD.cz!

Pražská kapela The Gangnails nedávno vyměnila bubeníka a slaví 12 let své existence. Za tuto dobu stihla vydat čtyři alba, přičemž se stále víceméně drží stejného stylu – rock’n’roll říznutý punkem. Momentálně na podporu své poslední desky Bullets In The Underground koncertuje po celé republice a občas ji můžeme spatřit i v zahraničí. Basák Matěj Šuhájek nám odpověděl na pár otázek.

Bassnectar vycucnul šťávu z celého Roxy!

Ve večerních hodinách se před pražským klubem Roxy mačkaly davy přes celou Dlouhou třídu. Důvod? Netrpělivě vyčkávali na vystoupení dubstepového mága a producenta elektronické hudby, který dorazil až z Kalifornie, aby nám prohnal kramfleky...

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018