To nejlepší z DWD

The Miženko Brothers poščipala punková Murena

Videosingel Murena je ďalší hudobný počin nového projektu bratov Miženkovcov pôsobiacich v kapele Smola a Hrušky. Ide v poradí už o tretiu skladbu, ktorú nahrávali v domácom štúdiu Smola a Hrušky a  finálny master doladili u Pavla Fecika v Recording Studio 11.11. Skladba dostala aj zaujímavý vizuál v podobe klipu, ktorý natáčali tak ako aj predošlé, v spolupráci s talentovaným filmárskym teamom Lexis Production.

COLOURS OF OSTRAVA už za měsíc!

N.E.R.D s Pharrellem Williamsem přijede na Colours of Ostrava s mnoha tanečníky, Kygo s pyrotechnikou. Dorazí také hvězdy street dance Bboy Neguin a Amy Secada
Přípravy na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který proběhne za měsíc v industriálním areálu Dolních Vítkovic, finišují. Obě největší hvězdy připravují velkou podívanou - kapela N.E.R.D v čele s Pharrellem Williamsem vystoupí s mnoha tanečníky a norský producent Kygo přiveze na závěr festivalu veškerou možnou pyrotechniku. Zároveň do programu přibývají velká světová jména, nejen z oblasti hudby - například na fóru Meltingpot vystoupí a povedou workshopy přední tanečníci Amy Secada a Bboy Neguin, kteří spojují prvky hip hopu, breakdance a capoeiry a spolupracují s velkými hudebními hvězdami. Přidá se k nim i známý český tanečník Yemi A.D.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 39 77 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018