To nejlepší z DWD

Další megakoncert si střihne Slovenská legenda Elán!

Legendární Eláni si na nedostatek fanoušků v Česku a na Slovensku nemůžou stěžovat. Jejich koncerty tu pokaždé navštěvují několikatisícové davy. Tentokrát se ale chystá speciální vystoupení, které má tyhle dvě skupiny spojit. Elán se představí 20. června 2015 na letišti v Holíči, necelé 3 km od Hodonína – pod širým nebem, na hranici mezi oběma republikami.

Vlasta Redl s kapelou vyprodal koncert v kině Lucerna a přidává druhý

Moravský zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl přidává druhý koncert v pražském kině Lucerna. Po tom, co pořádání prvního koncertu vyvolalo velkou vlnu zájmu, se rozhodl zahrát ještě jednou, o den později, tedy v pondělí 27. dubna od 19:30 na stejném místě. Další fanoušci tak mají možnost navštívit koncert Vlasty Redla v unikátním prostoru nejstaršího kinosálu Evropy.

Dave Brannigan sa stali Queen of the Rock!

Víťazmi akcie Queen of  the Rock, ktorá sa konala 4. apríla 2015 v púchovskom Queens pube sa vďaka hlasovaniu fanúšikov a poroty stala kapela Dave Brannigan. Mladí sympatickí chalani to na pódiu pekne rozbalili a podľa mňa zaslúžene vyhrali a majú tak možnosť nahrať skladbu v jednom z najlepších nahrávacích štúdii na Slovensku - štúdio Lavagance. Aké boli ich pocity po výhre ale aj niečo viac o tejto kapele sa dočítate v rozhovore.

« Předchozí 1 39 42 43 44 45 46 47 48 77 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018