To nejlepší z DWD

Jamiroquai vydávají nové album Automaton, představí jej na Colours of Ostrava

Držitelé ceny Grammy, globální elektronicko-soulovo-funkové superhvězdy Jamiroquai vydávají své osmé studiové album Automaton. Desku složili a produkovali frontman Jay Kay a klávesový mistr Jamiroquai Matt Johnson. Automaton s dvanácti skladbami vychází 31. března na labelu Virgin EMI / UNIVERSAL. Kapela jej naživo představí na festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 19. do 22. července.

Novým jménem slovenské Pohody je M.I.A.

Britská raperka, skladatelka a vizuální umělkyně M.I.A. je další hvězdou Pohody. Po Solange, Birdy, Austra, Dillon, či slovenské Katke Málikovej, oznamuje festival další výrazné ženské jméno současné hudební scény.  M.I.A. kombinuje electro, reggae, R&B, rock, hip hop, grime, rap a asijskou lidovou hudbu.

The Plastic People of the Universe natočili kultovní album Co znamená vésti koně s Filharmonií Brno. Nyní vychází na CD i DVD...

Navodit dojem u špiclujících StBáků, že se kapela rozpadla, dvakrát odložit tajný koncert a nakonec v den premiéry změnit sál a dát konspirativně instrukce fanouškům, kam dorazit. To je jen krátký výčet peripetií, které musela v letech 1980-81 tehdy zakázaná kapela The Plastic People of the Universe absolvovat, aby mohla odehrát svůj nový program pod názvem Co znamená vésti koně.

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 36 72 107 142 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp