To nejlepší z DWD

Circus Problem: Rozhodně nás nikdo nezastaví!

Circus Problem, to jest jedna velká kapitola sama pro sebe. Báječná kapela s velice specifickým způsobem vystupování i neobvyklou kombinací hudebních žánrů. No řekněte sami! Už jste někdy zažili, co se stane, když smícháte balkán, klezmer, pop, swing a dochutíte bluesem či prvky punku? O tom, i o aférách s rozdělením kapely přinášíme interview s frontmanem kapely Jirkou Čevelou.

Hip Hop Kemp je za rohem! Brány festivalu se otevřou již zítra!

Šestnáctý ročník Hip Hop Kempu - jednoho z padesáti nejlepších festivalů na světě dle americké stanice CNN a bezesporu největší hip hopové akce v naší zemi se nezadržitelně blíží. Brány festivalu se otevřou již ve středu, kdy na nejvíce nedočkavé návštěvníky čeká warm up party následovaná čtvrtečním oficiálním zahájením. A na koho se příznivci hip hopu, kterých se každoročně na Kemp sjede z celého světa přes 20 000, mohou letos těšit?

Knížecí summer FESTIVAL - Plaské kulturní léto 2017

Vyvrcholením Plaského kulturního léta bude báječný jednodenní festival, kam přijedou zazářit velká jména české hudební scény. Pestré žánrové rozrůznění dá šanci užít si vrchol léta naplno a když počasí dovolí, bude to prostě pecka. Jestli jste ještě nenavšívili ani jednu z vymazlených akcí Plaského léta 2017, pak si určitě nenechte ujít tu 19.8! 

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 38 74 111 147 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp