To nejlepší z DWD

Strahov Band Contest 2018

Máš kapelu a chceš si zahrát na hlavní stage Strahov OpenAir 2018? Přihlas se na letošní Strahov OpenAir Band Contest, jehož vítězové dostanou exkluzivní možnost vystoupit na 22. ročníku legendárního festivalu na Strahovských kolejích.

BEAT VIRTUÓZ OD THE ROOTS - JEREMY ELLIS - SE CHYSTÁ DO LUCERNA MUSIC BARU

Rap je jak tribální záchvat. Zóna. Tropický šílenství. Primitivní energie. Strohý, jasný jak šest miliard facek. Není čas na kudrlinky. Musí to být přímočarý, mít tah na branku a musí to mrdat! Muzika hudebních analfabetů, kteří si na intuitivní cestě za dokonalým beatem ošahávají, co jim přijde do cesty. Hledají jak z mála udělat hodně. Buben jede bum, plesk… Jo a pak je tu Jeremy Ellis. 

Alžbeta & Júlia představují svůj první singl Zámky lásky

Talentované sestry Alžbeta & Júlia po niekoľkých coververziách, ktoré ponúkli na svojom youtube kanály prinášajú debutový singel Zámky lásky aj s pôsobivým videoklipom. Skladba je v ich podaní romantický balzam na dušu, ktorý poslucháča unesie do príbehu lásky, ktorý sa odohráva v rôznych podobách od počiatku sveta. Dievčatá prinášajú žánrovo pestrú zmes s charizmatickým vokálnym prejavom, ktorý môže zaujať fanúšikov, hudobných kritikov i producentov. Nálada skladby korešponduje aj s blížiacim sa sviatkom zamilovaných.

« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 39 77 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018