Festivaly

Summer Acoustic Festival láká na Criminal Colection!

Ojedinělý Summer Acoustic Festival přizval na letošní druhé narozeniny jednotlivce i kapely napříč žánry, zkušené nezapojeným vystupováním. Na začátku byla snaha, jako vždycky. Hluk je fajn, fesťáky v blátě a pivo u vody jakbysmet, jedny ze symbolů léta. Pankáči od Bílovce pro jednou učesali číra a zvolili alternativu.

Mighty Sounds očima tvůrců!

Letošní ročník největšího středoevropského ska-punk-harcore festivalu je za námi a hlásil nejúspěšnější čísla. Jak se vydařila třídenní párty očima pořadatelů jsme se zeptali Vítka Černíka, známého mimo jiné jako kapelníka pražské ska punkové kapely Discoballs.

BENÁTSKÁ! BUDE V NEDĚLI ZDARMA

Jeden z největších českých festivalů Benátská! připravil pro své fanoušky překvapení. Hudební přehlídka, která letos slaví dvacáté výročí, bude v neděli 27. července pro všechny zdarma. A to díky spolupráci promotérů s Libereckým krajem, kteří se rozhodli poslední festivalový den ukázat hudebním fanouškům z celé země regionální potraviny, kulturu a spolky a navíc nechají zájemce nahlédnout do festivalu z druhé strany, tedy ze zákulisí. Celodenní program ten den zakončí například koncerty Petra Koláře nebo Čechomoru.

Třináct statečných českých zástupců dobude Brutal Assault

Už léta českou scénu okupuje množství tuzemských grind, death, metal a core kapel, a právě proto je mezi nimi konkurence obrovská. Snem každé z nich je zahrát si na největších českých festivalech, mezi nimiž právě Brutal Assault svým osazením a zaměřením figuruje.Jen třináctka kapel z tuzemska se probojovala do nabušeného line-up festivalu. Překvapí Vás?

« Předchozí 1 9 12 13 14 15 16 17 18 24 31 Další »