Festivaly

Startuje předprodej na Mighty Sounds, navzdory pokutám bude festival opět v Táboře

V Praze dne 11. listopadu 2014 – I přesto, že festival Mighty Sounds dostává každým rokem neúměrně vysoké pokuty od Krajské hygienické stanice, rozhodli se pořadatelé po diskusi s obyvateli a vedením města zůstat v Táboře. Od 10. listopadu už je možné kupovat vstupenky na jedenáctý ročník, který proběhne 3. – 5. července 2015 a nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, punku, ska, reggae, hardcoru a rockabilly.

Summer Acoustic Festival láká na Criminal Colection!

Ojedinělý Summer Acoustic Festival přizval na letošní druhé narozeniny jednotlivce i kapely napříč žánry, zkušené nezapojeným vystupováním. Na začátku byla snaha, jako vždycky. Hluk je fajn, fesťáky v blátě a pivo u vody jakbysmet, jedny ze symbolů léta. Pankáči od Bílovce pro jednou učesali číra a zvolili alternativu.

Mighty Sounds očima tvůrců!

Letošní ročník největšího středoevropského ska-punk-harcore festivalu je za námi a hlásil nejúspěšnější čísla. Jak se vydařila třídenní párty očima pořadatelů jsme se zeptali Vítka Černíka, známého mimo jiné jako kapelníka pražské ska punkové kapely Discoballs.

BENÁTSKÁ! BUDE V NEDĚLI ZDARMA

Jeden z největších českých festivalů Benátská! připravil pro své fanoušky překvapení. Hudební přehlídka, která letos slaví dvacáté výročí, bude v neděli 27. července pro všechny zdarma. A to díky spolupráci promotérů s Libereckým krajem, kteří se rozhodli poslední festivalový den ukázat hudebním fanouškům z celé země regionální potraviny, kulturu a spolky a navíc nechají zájemce nahlédnout do festivalu z druhé strany, tedy ze zákulisí. Celodenní program ten den zakončí například koncerty Petra Koláře nebo Čechomoru.

« Předchozí 1 9 12 13 14 15 16 17 18 24 31 Další »