Festivaly

BADYS FEST 2014 & Visáči vs. Plexis!

Rockový festival BADYSFEST konaný v sobotu 14.června 2014 od 13:00 hodin započne svůj II. ročník. I letos se koná  začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu Sokol Nučice a  otevírá tak další rok open air festivalů. Hudební akci pořádá občanské sdružení BADYS. Těšit se můžete jak na mladé začínající kapely, tak kapely z české rockové špičky.

Žižkovská noc 2014 se blíží!

Každoročně se jedná o jendu z největších Pražských akcí a pokrývá naprosto největší prostor všech festivalů v České republice. Vždyť právě letošní Žižkovská noc se odehraje dokonce v pětadvaceti klubech a vystoupí na ní přez 100 kapel a DJ nejen z čech, ale i zahraničí. A co všechno Vám tahle Žižkovská divočina nabídne?

Ohlédnutí za ROCK FOR PEOPLE 2013

První prázdninové dny jsou za námi a s ním i jeden z největších festivalů u nás – Rock for People. Letošní 19. ročník nabídl světové hvězdy jako 30 Second to Mars, Billy Talent či A Day to Remember. O největší překvapení se ale postaral český popový král – Karel Gott.

Hudební festival současnosti

Poslední červencový víkend se do přírodního areálu svitavského rybníka vrátí festival Rosnička, hudební festival zaměřený na čerstvé trendy v popu, rocku i elektronické hudbě. Třetí ročník unikátní akce návštěvníkům nabídne nové umístění pódií, větší počet prodejních míst, více zastřešení a také více vystupujících než vloni. Celkově se můžete těšit na 12 koncertů a více než 30 djských vystoupení, to celé zdarma, jako vždy!

Rockování v srpnu? Proč ne!

Ryze rockovej festival ve středních Čechách, kterým bude 8. ročník open airu "Rockování" v Mnichovicích u Prahy, by si neměl nechat ujít žádný fajnšmekr. Festival se koná na konci srpna, a tak můžete pobrečet nebo zapít zážitky, který jste přes prázdniny prožili a k tomu si od rannich hodin poslechnout německou hardrockovou legendu Bonfire, české kapely Torr, Debustrol, Harlej, Koblížci, The Snuff a mnoho dalších z celkem 19 kapel od rocku po metal.

« Předchozí 1 8 12 13 14 15 16 17 18 21 28 Další »