Festivaly

Na Trutnoff Open Air přijedou The Prodigy!

Tradiční a nejstarší festival svého druhu Trutnoff Open Air Festival zná datum. Uskuteční se od 20. do 23. srpna a jeho pořadatelé zároveň i oznamují hlavní kapelu letošního setkání. Budou jimi, pro mnohé fanoušky tohoto kultovního festivalu možná překvapivě, britští The Prodigy.

HIP HOP na VOTVÍRÁKU OVLÁDNE „ ZLOBIVÁ“ ŠESTKA!

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení – proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. Letošní ročník festivalu Votvírák čeká kromě silných headlinerů na dvou hlavních podiích ( No Name, Horkýže Slíže, JAR, Divokej Bill, Mandrage, Katapult, Iné Kafe  a mnoho dalších) i našlapaný program HIP HOP STAGE!

PŘEŠTĚNICKÝ FESTIVAL OSLAVÍ PATNÁCTÉ VÝROČÍ

26. a 27. června 2015 se již po patnácté uskuteční Open Air Musicfest Přeštěnice. Organizátoři akce chystají opravdu nabitý program, ve kterém na třech scénách vystoupí desítky domácích a zahraničních kapel. Své vystoupení potvrdili například Chinaski, Horkýže Slíže, Wohnout, Vypsaná fixa, Mňága Žďorp nebo také legendární Katapult.

Startuje předprodej na Mighty Sounds, navzdory pokutám bude festival opět v Táboře

V Praze dne 11. listopadu 2014 – I přesto, že festival Mighty Sounds dostává každým rokem neúměrně vysoké pokuty od Krajské hygienické stanice, rozhodli se pořadatelé po diskusi s obyvateli a vedením města zůstat v Táboře. Od 10. listopadu už je možné kupovat vstupenky na jedenáctý ročník, který proběhne 3. – 5. července 2015 a nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, punku, ska, reggae, hardcoru a rockabilly.

« Předchozí 1 9 11 12 13 14 15 16 17 24 31 Další »