Festivaly

Festival Mighty Sounds doladil narozeninový doprovodný program...

V Praze dne 3. července 2014 – Festival Mighty Sounds nevyniká jen v žánrové hudbě nejvyšší kvality, obzvlášť pečlivě vybírá také DJs, divadelní představení a další doprovodný program. K letošním desátým narozeninám, které se budou intenzivně slavit 11. – 13. července na letišti Čápův dvůr v Táboře, si i v této oblasti nadělil štědře.

Na NATRUCu 2014 rozhodně nuda nebude!

Festival Natruc, který se letos koná už 2. srpna na Kmochově ostrově v Kolíně, nabídne žánrově pestrý program zahrnující vystoupení pop rockové skupiny Chinaski, legendárního zpěváka a kytaristy Vladimíra Mišíka i kontroverzní cenami ověnčené kapely Hentai Corporation. Pořadatelé 17. ročníku festivalu opět připravují tři pódia, na kterých se představí přes tři desítky interpretů.

ČWACHTÁK FEST v Třemošnici již potřetí !!!

Po dvou úspěšných letních festivalech , které se konaly v areálu koupaliště v Třemošnici v minulých letech se i letos můžete těšit na nevšední kulturní zážitek. Pořadatelé i návštěvníci si nemohli vynachválit zvučná jména , která dorazila v předchozích letech a natáhla na sebe velkou pozornost. Těmito byli například nenapodobitelné kapely Mňága a žďorp , UDG či Medvěd 009.

Slayer, Architects nebo třeba BMTH na BRUTAL ASSAULT 2014 !

Hudební festival Brutal Assault letos zažije své 19. pokračování. Stane se tak v termínu 6. - 9. srpna 2014 v jedinečné lokalitě vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře. Během čtyřdenního maratónu se na třech pódiích představí na devadesát kapel z celého světa, to vše pod dozorem tisíců hudebních fanoušků z Česka i ze zahraničí. 

Cradle of Filth a Kreator na Trutnoffě!

Trutnoff přitvrzuje. Pod hory přijedou metaloví Cradle Of Filth a Kreator. Je už tradicí, že na Českém Woodstocku, který se letos uskuteční od 14. do 17. srpna, vystupují mezi alternativními a undergroundovými kapelami či folkovými zpěváky i tvrdé kapely jakoby z jiného světa. 

« Předchozí 1 9 13 14 15 16 17 18 19 24 31 Další »