To nejlepší z DWD

Hentai Corporation:"Muzika je jak dobrý porno."

Hentai Corporation - na "melodkářský" podium naběhne parta šílenců, zpěvák metá kotouly, skáče nebo se svíjí v jakýchsi křečích jako by dostal elektrošoky :)) Bylo mi jasný, že tuhle kapelu chci poznat osobně a udělat rozhovor.A tak se stalo a po koncertě jsem si "drapla" zpěváka Radka. Přečtěte si jeden z nejujetějších rozhovorů o pornu, drogách, muzice...prostě o Hentai Corporation!

Amy Macdonald a Fatboy Slim: OAF představuje dvě české festivalové premiéry

Open Air Festival (9. – 11.8. 2012) přichází opět s pestrou hudební paletou, díky které vaše kroky v srpnu nemohou vést nikam jinam, než na letiště v Panenském Týnci. Za elektronickou scénu poprvé na českém festivalu vystoupí legenda taneční hudby Fatboy Slim. Kytarové sekci bude vévodit písničkářka Amy Macdonald. Oba interprety doplní dříve ohlášení Mando Diao a Gorillaz Sound System. Hudbu všech žánrů obstarají přední kapely české a slovenské scény. Kromě hudebních zážitků, které rozezní více jak 9 hudebních pódií, festival nabídne sportovní a adrenalinové aktivity, divadlo, workshopy i atrakce pro děti.

HIGH-FIVE a RIVER JORDAN v Liberci

Pražské kapely HIGH FIVE a RIVER JORDAN v prvních měsících roku 2012 vyráží na společnou koncertní šňůru po českých městech, aby i svým mimopražským fanouškům představili své nové desky.

Bombs From Heaven křtili nové album

Znáte ten pocit, kdy se na nějakou akci fakt hodně těšíte? Tak takhle jsem se těšila já na křest desky We call the world od kluků z Bombs From Heaven. Jak to 23. března v brněnském klubu Melodka vypadalo, jak moc jsem si to užila a jak moc to byl rock´n´roll? Račte si počíst, zkouknout fotky a shlédnout videa :)

Legendární Rancid v čechách přináší tým Mighty Sounds!

V Praze 22. března 2012 - Festival Mighty Sounds potěší svoje fanoušky v létě nejen v Táboře každoroční porcí toho nejlepšího ze ska, punku, hard coru, rock’n’rollu, reggae a dalších spřízněných žánrů, ale přiveze letos i legendární Rancid na unikátní pražský koncert. Ten se uskuteční 23. července ve Velkém sále Paláce Lucerna.

RFP: TWO DOOR CINEMA CLUB POTĚŠÍ INDIE ROCKERY

Ti, kterým v roce 2009 učarovali Bloc Party, mohou jásat! Potvrzení Two Door Cinema Club stvrzují svou knížecí pozici jako hlavní hvězda NME Awards Tour 2012! Tří, ale většinou čtyřčlenná parta TWO DOOR CINEMA CLUB útočí na city a nožní svalstvo publika ze strany obsazené kytarovkami, konkrétně inteligentním indie rockem, jehož pronikavost umocňují elektronické (pře)smyčky.
« Předchozí 1 38 75 112 134 135 136 137 138 139 140 149 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix: