To nejlepší z DWD

Zlatý David aneb Zlatý Slavík se zděsil a spadl z větve

Slavík dohvízdal a strachy odletěl – takto by se dal ve zkratce popsat den 7.3. 2012, den věnovaný takovým – řekněme – hudebníkům, kteří se opravdu jen tváří, že snad něco umí. Tímto dnem totiž odstartoval nultý ročník hudebních anticen Zlatý David a bude zapsán dřív nebo později černým písmem všem kýčum hudebního průmyslu. A když říkám černým písmem, myslím tím to nejčernější…

Poprvé v ČR vystoupila finská kapela Sunrise Avenue!

Přivezli do Prahy nevídanou show a rádio DWD u toho nesmělo chybět!... Finská partička Sunrise Avenue se 9. března zastavila v Praze. Odehrála zde svůj první koncert v České republice. Kapela měla původně vystoupit v pražském Rock Café, ale pro velký zájem fanoušků se koncert přesunul do Paláce Akropolis, který byl narvaný od podlahy až po strop.

Bez Whisky a tabáku zničí Rise against Incheba arénu

Pokud máte rádi energický a rychlý punk-rock, nebo charizmatický hardcore a v neposlední řadě akustické písně se srdcervoucími texty, nesmíte si nechat ujít Chicagskou kapelu Rise against už tento pátek 16.3.2012 v pražské Incheba aréně. Zahřívat podium jim bude anglická post-hardcorová kapela Architects.

MadFalls ve Stounu

„Po roce zahrají MadFalls opět doma v klubu Stoun“ láká na koncert šéf klubu Kamil Rudolf, který proběhne v sobotu 17. 3. 2011 a pokračuje: „MadFalls si pozvali na svůj koncert dva zajímavé hosty, We On The Moon z Brna a z Ostravy Dona Said Yes, takže se je na co těšit.“

Zoči Voči a Before The Zero Day v Brně

V sobotu 10. března jsem nemusela dlouho přemýšlet co podniknout. Na Favále v Brně v ten večer hráli Before The Zero Day a Zoči Voči...I přes to, že jsem Zoči Voči viděla a slyšela přesně týden před touhle akcí na DWD Festu, musela jsem tam být, protože přeci jen co se atmosféry týče, Brno je Brno:)

Vratko - IneKafe:"Není nad to, když si člověk může zazpívat refrén od nějaké kapely."

IneKafe jsou pro mě takovou srdcovou záležitostí a tak pro mě návštěva jejich vyprodaného koncertu 11. února v brněnské Flédě byla téměř povinností :) Ještě před tím než to celé vypuklo, jsem se sešla se zpěvákem Vratkem, který mi řekl například to, na jaký song bude jejich další videoklip nebo co by poradil mladým kapelám aby se dostaly tak daleko, jako oni...Takže enjoy!:)
« Předchozí 1 38 75 112 136 137 138 139 140 141 142 149 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix: