To nejlepší z DWD

MAJÁLES 2012! Gambrinus Excelent Talents!!

I v roce 2012 získá prostor v hlavním dni oslav několik studentských kapel z brněnských středních a vysokých škol, tentokrát díky soutěži Gambrinus Excelent Talents. Kdo se může zúčastnit? U každé kapely (hudebního tělesa) evidujeme jednu výchozí školu (střední / vysokou). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i neštudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, za kterou budete bojovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty a v den hraní na Majálesu dosažený věk 18 let.

NECHTE SI ZLOMIT SRDCE A UPRAVIT VKUS: THE KOOKS NA RFP

V roce 2009 The Kooks na Rock for People strhli mnohatisícový dav, který úplně zapomněl, že na druhé scéně začínají hrát SKA-P. Jedno z nejlepších živých vystoupení si zopakujeme i letos! Původně jen píseň od Davida Bowieho z roku 1971, později i název britské indie rockové kapely, kterým se v roce 2004 nechali inspirovat čtyři studenti Brighton Institute of Modern Music. Tehdy se setkali vokalista a rytmický kytarista Luke Pritchard s basákem Maxem Raffertym v rámci školního projektu, následně je doplnil ještě bubeník Paul Garred a kytarista Hugh Harris. Formace sama sebe považuje za popovou, z jejích písní je však znatelně cítit vliv britské scény 60. let s prvky post-punku. Pro většinu z nás – melodický indie rock…

VISACÍ ZÁMEK v Liberci

Ještě pořád nemáš program na víkend? Tak si skoč zapogovat do libereckého casta klubu..Protože to je teprve ta správná "známka punku"!

Bombs From Heaven - We Call the World

Před nedávnem vypustili brněnští Bombs From Heaven do světa svůj nový počin a to desku We call the world. 8 nových punk-rockových pecek plus 5 starších věcí z desky Welcome aboard v novém kabátu.

Pohodou nasáklí Goodfellas vyrazili do světa

Před rokem jsme napsali: Od DWD festu už sice uběhlo hodně vody, ale abyste na něj nezapomněli a mohli se těšit na další ročník, přinášíme exkluzivní rozhovor s jednou ze zúčastněných kapel, s nadějnými pohodáři Goodfellas, kteří jsou momentálně v zápalu evropského turné k nové desce Robbery blues. Nenechte si ujít ani jejich nový videoklip k songu Bobby Long, nasáklý pohodou San Francisca. Příjemná akustická hudba Goodfellas vás přenese do letních dnů u moře, kdy si jen vychutnáváte osvěžující koktejl a všechno je tak, jak má být. A Jak řekl Tom – tahle kapela má budoucnost.

Zlatý David aneb Zlatý Slavík se zděsil a spadl z větve

Slavík dohvízdal a strachy odletěl – takto by se dal ve zkratce popsat den 7.3. 2012, den věnovaný takovým – řekněme – hudebníkům, kteří se opravdu jen tváří, že snad něco umí. Tímto dnem totiž odstartoval nultý ročník hudebních anticen Zlatý David a bude zapsán dřív nebo později černým písmem všem kýčum hudebního průmyslu. A když říkám černým písmem, myslím tím to nejčernější…
« Předchozí 1 39 77 114 138 139 140 141 142 143 144 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018