To nejlepší z DWD

Vratko - IneKafe:"Není nad to, když si člověk může zazpívat refrén od nějaké kapely."

IneKafe jsou pro mě takovou srdcovou záležitostí a tak pro mě návštěva jejich vyprodaného koncertu 11. února v brněnské Flédě byla téměř povinností :) Ještě před tím než to celé vypuklo, jsem se sešla se zpěvákem Vratkem, který mi řekl například to, na jaký song bude jejich další videoklip nebo co by poradil mladým kapelám aby se dostaly tak daleko, jako oni...Takže enjoy!:)

Retro Jokers "Náš sen je hrát na velkých podiích"

Po jejich prvním živém vystoupení si zaslouží nálepku:"WE WILL ROCK THE WORLD"..I když podle jejich stylu se slovo rock moc nehodí, rozhodně byste si měli o téhle kapele zjistit víc. A co bychom to byli za hudební portál, kdybychom vám nepřinesli exkluzivní rozhovor s basákem a zpěvákem o jejich snech a plánech.

100°C, Lety Mimo a NiceLand vyrážejí na Open Air Festival Tour 2012

Třetí ročník Open Air Festivalu v následujících měsících předznamená společné turné 100°C, Lety Mimo a NiceLand. Open Air Festival Tour 2012 startuje 23. března a trojice projektů se zastaví ve 14 městech České republiky. Pražský koncert si přijďte užít 4. dubna do Lucerna Music Baru. V každém městě navíc proběhnou soutěže o vstupenky na Open Air Festival! 100°C v současnosti dokončují singl Nobody Feels Good, k němuž vznikne klip v režii baskytaristy Ondry Urbance. Video bude předcházet vydání právě nahrávaného alba, jehož skladby uslyší návštěvníci na OAF Tour 2012 v premiéře.

Jak Fiha dostala Agátu do svého klipu?

Na kapelu Fiha je v poslední době poměrně dost často upozorňováno. Tato ostravská partička se dostala do Medúzy, kde několik týdnů držela první místa s klipem k písničce Angry. Stihli také pokřtít desku, natočit nový klip a stále se snaží dostat do rádií. Na svém úspěchu pilně pracují, plní si své cíle a přání. Tím největším snem je, že by si jejich písničky zpívaly miliony lidí po celém světě. Což se díky jejich agnlickým textům splnit dá. Už jste viděli jejich nový klip k písničce Family, ve kterém si zahrála Agáta Hanychová?

Už tento pátek vystoupí v Praze finská rocková senzace Sunrise Avenue!

9. března vystoupí v pražském Paláci Akropolis od 19:30 finská rocková senzace Sunrise Avenue! Původně se měl koncert odehrát v pražském Rock Café, ale díky velkému zájmu ze strany fanoušků bylo nutné přesunout show do větších prostor. I přes velkou kapacitu velkého sálu v Akropolis jsou lístky už dlouho beznadějně vyprodané.Vypadá to, že tento výlet do rockové fantasie bude opravdu velký!
« Předchozí 1 38 76 113 138 139 140 141 142 143 144 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018