To nejlepší z DWD

Retro Jokers "Náš sen je hrát na velkých podiích"

Po jejich prvním živém vystoupení si zaslouží nálepku:"WE WILL ROCK THE WORLD"..I když podle jejich stylu se slovo rock moc nehodí, rozhodně byste si měli o téhle kapele zjistit víc. A co bychom to byli za hudební portál, kdybychom vám nepřinesli exkluzivní rozhovor s basákem a zpěvákem o jejich snech a plánech.

100°C, Lety Mimo a NiceLand vyrážejí na Open Air Festival Tour 2012

Třetí ročník Open Air Festivalu v následujících měsících předznamená společné turné 100°C, Lety Mimo a NiceLand. Open Air Festival Tour 2012 startuje 23. března a trojice projektů se zastaví ve 14 městech České republiky. Pražský koncert si přijďte užít 4. dubna do Lucerna Music Baru. V každém městě navíc proběhnou soutěže o vstupenky na Open Air Festival! 100°C v současnosti dokončují singl Nobody Feels Good, k němuž vznikne klip v režii baskytaristy Ondry Urbance. Video bude předcházet vydání právě nahrávaného alba, jehož skladby uslyší návštěvníci na OAF Tour 2012 v premiéře.

Jak Fiha dostala Agátu do svého klipu?

Na kapelu Fiha je v poslední době poměrně dost často upozorňováno. Tato ostravská partička se dostala do Medúzy, kde několik týdnů držela první místa s klipem k písničce Angry. Stihli také pokřtít desku, natočit nový klip a stále se snaží dostat do rádií. Na svém úspěchu pilně pracují, plní si své cíle a přání. Tím největším snem je, že by si jejich písničky zpívaly miliony lidí po celém světě. Což se díky jejich agnlickým textům splnit dá. Už jste viděli jejich nový klip k písničce Family, ve kterém si zahrála Agáta Hanychová?

Už tento pátek vystoupí v Praze finská rocková senzace Sunrise Avenue!

9. března vystoupí v pražském Paláci Akropolis od 19:30 finská rocková senzace Sunrise Avenue! Původně se měl koncert odehrát v pražském Rock Café, ale díky velkému zájmu ze strany fanoušků bylo nutné přesunout show do větších prostor. I přes velkou kapacitu velkého sálu v Akropolis jsou lístky už dlouho beznadějně vyprodané.Vypadá to, že tento výlet do rockové fantasie bude opravdu velký!

Kohoutí videoklip Pedro na světě!

Když po letech vydali severočeští Kohout Plaší smrt svoje další CD Hužva, některá zlá ústa je nařčila ze "ztráy punku". To ale Kohouti v písni Pedro i v jejím vizuálním provedení rozhodně popřeli! Pojďme se banánovému mexičanovi podívat na zoubek.

CANNIBAL CORPSE potvrzeni pro X. ročník Basinfirefestu!

Po hvězdách jako je Apocalyptica, Children of Bodom nebo Destruction přichází jubilejní X. ročník Basinfirefestu s další zahraniční metalovou špičkou … Na festivalu se představí italská formace LACUNA COIL, jež vyniká svou žánrovou pestrostí, chytlavými melodiemi a zejména andělským hlasem zpěvačky Cristiny střídajícím se s mužskými vokály. Kapela se ukáže se zbrusu novou deskou „Dark Adrenaline“, která obsazuje první příčky světových hitparád a bude se o ní jistě ještě dlouho mluvit! Nový počin nese jasný rukopis alb předchozích, jak ale tvrdí i sama Cristina, zní deska zase trochu jinak a skupina se při její tvorbě rozhodně nebránila novým experimentům a nápadům! Festivalovou sestavu doplní němečtí WOLFCHANT. Jejich těžko zařaditelný hudební projev kolísající na pomezí death, black a viking metalu je prostoupen tajemnou severskou mytologií. Tak pozor, aby Vám na začátku léta neběhal mráz po zádech! I nadále máte možnost zakoupit vstupenky na Basinfirefest 2012 za zvýhodněnou cenu 750 Kč! Další zahraniční bombu zveřejníme v příštích dnech! Opravdu se máte na co těšit! Více najdete na www.basinfirefest.cz Team BFF
« Předchozí 1 39 77 114 140 141 142 143 144 145 146 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018