To nejlepší z DWD

Kapela Toxique má plné ruce práce

TOXIQUE jsou českému publiku již dobře známým projektem, který se pro své komplexní propojení hudební perfekce a nadhledu s výpravnou výtvarnou show již dávno stal naplněním pravého významu sousloví "pop music". Kapela je díky svému osobitému stylu neodmyslitelnou součástí mezinárodní klubové scény a stálým hostem festivalových podií a televizních show. Veliké popularity dosáhla skupina také díky přesahům do světa módy a designu a neúnavným hledáním způsobů spolupráce se špičkami těchto oborů.

The Paranoid,Segment,Melodka a davové šílenství

Dveře brněnské Melodky se mají otevřít kolem 19.30...Nenapadlo by mě, že když dojdu před klub trochu dřív, abych si v klidu vyhlídla místo, uvidím už z dálky houf fanynek ( mnohdy tak mladých, že jsou tu v doprovodu rodičů)... No co už, snad každý z nás měl někdy nějakou mánii ze které pak vyrostl...:)

X-CORE - Chyba muzikantů je, že se chtějí zavděčit všem!

Minulý čtvrtek se mi v klubu Melodka v Brně podařilo odchytit frontmana znojemsko – jihlavské metalové skvadry X-CORE – Davida „Ozyx“ Václavíka, se kterým jsme společně spíchli pár otázek. Řeč byla především o jejich poslední desce LIFE AND STUFF, jakým způsobem vůbec deska vznikla apod. Za zmínku určitě stojí i turné, které které kluci odjeli po boku kapel jako Pro-Pain, Sepultura a In Flames.

BroumBand vydávají svoji druhou desku

Pražská rocková formace BroumBand vydává svoji druhou desku. Album dostane název Atentáty a jeho velkolepý křest proběhne v pražském klubu Futurum 23.2.2012. Během večera se na pódiu kromě BroumBandu vystřídají členové kapel Imodium, Kurtizány z 25.avenue, Rybičky 48, Airfare a další hosté, kteří si s kapelou dají vybrané písně společně. Promítnut bude i nový videoklip BroumBandu.Support koncertu obstarají kapely The Coolers z Hradce Králové a mladá partička W.A.F.

Zimní Studnice Fest 2012

Již 5. ročník hudebního festivalu Zimní Studnice Fest proběhne 18.2.2012 v pardubickém ABC klub (též L-klubu). Tento festival navazuje na letní Studnice Fest, jehož již 9. ročník se uskutečnil v tradičním termínu na konci července ve dnech 22. - 23.7.2011 v letním areálu Cihelka v Hlinsku v Čechách.
« Předchozí 1 39 77 114 143 144 145 146 147 148 149 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018