To nejlepší z DWD

X-CORE - Chyba muzikantů je, že se chtějí zavděčit všem!

Minulý čtvrtek se mi v klubu Melodka v Brně podařilo odchytit frontmana znojemsko – jihlavské metalové skvadry X-CORE – Davida „Ozyx“ Václavíka, se kterým jsme společně spíchli pár otázek. Řeč byla především o jejich poslední desce LIFE AND STUFF, jakým způsobem vůbec deska vznikla apod. Za zmínku určitě stojí i turné, které které kluci odjeli po boku kapel jako Pro-Pain, Sepultura a In Flames.

BroumBand vydávají svoji druhou desku

Pražská rocková formace BroumBand vydává svoji druhou desku. Album dostane název Atentáty a jeho velkolepý křest proběhne v pražském klubu Futurum 23.2.2012. Během večera se na pódiu kromě BroumBandu vystřídají členové kapel Imodium, Kurtizány z 25.avenue, Rybičky 48, Airfare a další hosté, kteří si s kapelou dají vybrané písně společně. Promítnut bude i nový videoklip BroumBandu.Support koncertu obstarají kapely The Coolers z Hradce Králové a mladá partička W.A.F.

Zimní Studnice Fest 2012

Již 5. ročník hudebního festivalu Zimní Studnice Fest proběhne 18.2.2012 v pardubickém ABC klub (též L-klubu). Tento festival navazuje na letní Studnice Fest, jehož již 9. ročník se uskutečnil v tradičním termínu na konci července ve dnech 22. - 23.7.2011 v letním areálu Cihelka v Hlinsku v Čechách.

Předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi

Open Air Festival už teď myslí na rodiny s dětmi. Pro ty, kteří nechtějí nechávat své ratolesti doma, přichystal speciální nabídku. Od 1. března bude zahájen předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi do 12 let. Cena ubytovací vstupenky vč. parkovného je 500 Kč. Rodiny si tak za zvýhodněnou cenu rezervují místo v oddělené zóně stanového městečka, které jim nabízí i potřebný komfort.

BOUNCE! BOUNCE! MADHOUSE v Chapeau Rouge

Další Bounce! Bounce! Chapeau Rouge proběhne 11. února 2012. V Undergroundu bude tentokrát hostit kapelu No Distance Paradise (live), kterou doplní ABAB a Tenten (DJs). Na horním baru Ed Bass a uprostřed klasicky Kay & Tvzex a jejich All Night Riot Set.

MONSTER ENERGY DRINK PARTY v Liberci!

23. 2. 2012 se v libereckém klubu VLAK v Harcově uskuteční koncert zahraniční kapely TILL WE DROP z maďarské Budapešti a dvou libereckých hostů. Tenhle parádní mejdan podpořil partner Monster Energy, který po celém světě nabízí tu nejlepší podporu hudební a sportovní scéně!
« Předchozí 1 39 77 114 143 144 145 146 147 148 149 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018