To nejlepší z DWD

Předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi

Open Air Festival už teď myslí na rodiny s dětmi. Pro ty, kteří nechtějí nechávat své ratolesti doma, přichystal speciální nabídku. Od 1. března bude zahájen předprodej vstupenek do stanového městečka pro rodiny s dětmi do 12 let. Cena ubytovací vstupenky vč. parkovného je 500 Kč. Rodiny si tak za zvýhodněnou cenu rezervují místo v oddělené zóně stanového městečka, které jim nabízí i potřebný komfort.

BOUNCE! BOUNCE! MADHOUSE v Chapeau Rouge

Další Bounce! Bounce! Chapeau Rouge proběhne 11. února 2012. V Undergroundu bude tentokrát hostit kapelu No Distance Paradise (live), kterou doplní ABAB a Tenten (DJs). Na horním baru Ed Bass a uprostřed klasicky Kay & Tvzex a jejich All Night Riot Set.

MONSTER ENERGY DRINK PARTY v Liberci!

23. 2. 2012 se v libereckém klubu VLAK v Harcově uskuteční koncert zahraniční kapely TILL WE DROP z maďarské Budapešti a dvou libereckých hostů. Tenhle parádní mejdan podpořil partner Monster Energy, který po celém světě nabízí tu nejlepší podporu hudební a sportovní scéně!

Cookies,Criminalové a Zoči to rozjeli v Brodě

3.2. jdu kolem 19. hodiny z busáku v Uherském Brodě a nikde ani noha...Nebýt pár "přeživších", které jsem cestou potkala a poptala se jich kudy tudy do klubu Střelený kačer, možná bych na koncert Cookies, Criminal Colection a Zoči Voči ani nedorazila... Bohudík jsem si cestu našla a stálo to za to.

Objeví se Criminal Colection na televizních obrazovkách?

Criminal Colection - to je tříčlenná pop punková kapela ze Vsetína, která se nebojí rozjet každý svůj koncert na maximum. Kluci natočili minulý rok svůj první videoklip a cover song pro japonskou nahrávací společnost a tomuto tématu se věnuje také následující rozhovor, který mi poskytl člen kapely - Olda Liška.
« Předchozí 1 39 77 115 145 146 147 148 149 150 151 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018