To nejlepší z DWD

Professor Leopard pokřtí své debutové EP s pražskými LUNO

Několik měsíců se chystala první deska indie-popového projektu Professor Leopard, ale čekání určitě stálo za to. Debutové EP s názvem Bury Me With Mr. Werner spatří světlo světa na společném koncertě s kapelou LUNO, který proběhne 24.2. na brněnské Melodce. Desku pokřtí zpěvačka LUNO Ema Brabcová, jejíž hlas se na albu také objeví.

Kapela Toxique má plné ruce práce

TOXIQUE jsou českému publiku již dobře známým projektem, který se pro své komplexní propojení hudební perfekce a nadhledu s výpravnou výtvarnou show již dávno stal naplněním pravého významu sousloví "pop music". Kapela je díky svému osobitému stylu neodmyslitelnou součástí mezinárodní klubové scény a stálým hostem festivalových podií a televizních show. Veliké popularity dosáhla skupina také díky přesahům do světa módy a designu a neúnavným hledáním způsobů spolupráce se špičkami těchto oborů.

The Paranoid,Segment,Melodka a davové šílenství

Dveře brněnské Melodky se mají otevřít kolem 19.30...Nenapadlo by mě, že když dojdu před klub trochu dřív, abych si v klidu vyhlídla místo, uvidím už z dálky houf fanynek ( mnohdy tak mladých, že jsou tu v doprovodu rodičů)... No co už, snad každý z nás měl někdy nějakou mánii ze které pak vyrostl...:)

X-CORE - Chyba muzikantů je, že se chtějí zavděčit všem!

Minulý čtvrtek se mi v klubu Melodka v Brně podařilo odchytit frontmana znojemsko – jihlavské metalové skvadry X-CORE – Davida „Ozyx“ Václavíka, se kterým jsme společně spíchli pár otázek. Řeč byla především o jejich poslední desce LIFE AND STUFF, jakým způsobem vůbec deska vznikla apod. Za zmínku určitě stojí i turné, které které kluci odjeli po boku kapel jako Pro-Pain, Sepultura a In Flames.

BroumBand vydávají svoji druhou desku

Pražská rocková formace BroumBand vydává svoji druhou desku. Album dostane název Atentáty a jeho velkolepý křest proběhne v pražském klubu Futurum 23.2.2012. Během večera se na pódiu kromě BroumBandu vystřídají členové kapel Imodium, Kurtizány z 25.avenue, Rybičky 48, Airfare a další hosté, kteří si s kapelou dají vybrané písně společně. Promítnut bude i nový videoklip BroumBandu.Support koncertu obstarají kapely The Coolers z Hradce Králové a mladá partička W.A.F.

Zimní Studnice Fest 2012

Již 5. ročník hudebního festivalu Zimní Studnice Fest proběhne 18.2.2012 v pardubickém ABC klub (též L-klubu). Tento festival navazuje na letní Studnice Fest, jehož již 9. ročník se uskutečnil v tradičním termínu na konci července ve dnech 22. - 23.7.2011 v letním areálu Cihelka v Hlinsku v Čechách.
« Předchozí 1 39 77 115 144 145 146 147 148 149 150 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018