To nejlepší z DWD

Mando Diao na Open Air Festivalu

Jedna z nejžádanějších festivalových kapel zavítá v srpnu na Open Air Festival a otevírá tolik očekávanou kytarovou scénu. Mando Diao - energický, melodický pop s nádechem punku vás nenechá v klidu. Inspirace 60. a 70. léty slibuje intenzivní zážitek, protože naživo tato pětice Švédů překypuje energií.

Please The Trees a sbor Elpida spojí na OAF hudbu s prospěšnou činností

Open Air Festival dá v rámci hudebního programu prostor i obecně prospěšným projektům – tentokrát kampani Mluvme o stáří, podporující porozumění a solidaritu mezi generacemi. Please The Trees spojí svůj mix indie-rocku a melancholického zámořského písničkářství se swingovým podáním lidových písní seniorského pěveckého sboru Elpida pod vedením sbormistryně Zuzany Siebertové.

Apatheia má klip, až z něj mrazí!

Zima nám letos dává všem dost zabrat. Havířovská kapela Apatheia společně s režisérem Kubou Voženílkem se však nenechala odradit polárními mrazy a využila romantiky zasněžených krajin k natočení videoklipu ke skladbě Keep Goin‘ On.

BOJUJTE ZA KOZYSKA!

Máte rádi hluboké dekolty, veselou muziku a SKA Vám není cizí? Je tu nový scénář v podání severočeské kapely VEvývoji!, kterým se kapela sanží upozornit na problematiku rakoviny prsu! Co všechno a ještě víc můžete zažít na originálních KozySKA party's?

Professor Leopard pokřtí své debutové EP s pražskými LUNO

Několik měsíců se chystala první deska indie-popového projektu Professor Leopard, ale čekání určitě stálo za to. Debutové EP s názvem Bury Me With Mr. Werner spatří světlo světa na společném koncertě s kapelou LUNO, který proběhne 24.2. na brněnské Melodce. Desku pokřtí zpěvačka LUNO Ema Brabcová, jejíž hlas se na albu také objeví.

Kapela Toxique má plné ruce práce

TOXIQUE jsou českému publiku již dobře známým projektem, který se pro své komplexní propojení hudební perfekce a nadhledu s výpravnou výtvarnou show již dávno stal naplněním pravého významu sousloví "pop music". Kapela je díky svému osobitému stylu neodmyslitelnou součástí mezinárodní klubové scény a stálým hostem festivalových podií a televizních show. Veliké popularity dosáhla skupina také díky přesahům do světa módy a designu a neúnavným hledáním způsobů spolupráce se špičkami těchto oborů.
« Předchozí 1 39 77 114 142 143 144 145 146 147 148 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018