To nejlepší z DWD

LMFAO v Praze, byli jsme u toho !

Je pátek 24. 2. 2012 a všichni se připravujeme na akci, od které si slibujeme, že v nás zanechá nejen hromadu vzpomínek, ale i dunící pocit v hrudi. Už 2 hodiny před otevřením Tesla arény se před jejími branami shromažďovaly stovky fanoušků.

Come and Play i Niceland v Opavě

Dnes večer se otevřou dveře opavského klubu ART pro všechny příznivce rocku i alternativy. Na scéně vystoupí opavští Come and play, Tajuplný kolich a Niceland z Prahy. Celý večer se bude táhnout v akustickém duchu.

Lacuna coil na Basinfirefestu

Je libo adrenalin? Po hvězdách jako je Apocalyptica, Children of Bodom nebo Destruction přichází jubilejní X. ročník Basinfirefestu s další zahraniční metalovou špičkou. Na festivalu se představí italská formace LACUNA COIL, jež vyniká svou žánrovou pestrostí, chytlavými melodiemi a zejména andělským hlasem zpěvačky Cristiny střídajícím se s mužskými vokály.

Mando Diao na Open Air Festivalu

Jedna z nejžádanějších festivalových kapel zavítá v srpnu na Open Air Festival a otevírá tolik očekávanou kytarovou scénu. Mando Diao - energický, melodický pop s nádechem punku vás nenechá v klidu. Inspirace 60. a 70. léty slibuje intenzivní zážitek, protože naživo tato pětice Švédů překypuje energií.

Please The Trees a sbor Elpida spojí na OAF hudbu s prospěšnou činností

Open Air Festival dá v rámci hudebního programu prostor i obecně prospěšným projektům – tentokrát kampani Mluvme o stáří, podporující porozumění a solidaritu mezi generacemi. Please The Trees spojí svůj mix indie-rocku a melancholického zámořského písničkářství se swingovým podáním lidových písní seniorského pěveckého sboru Elpida pod vedením sbormistryně Zuzany Siebertové.

Apatheia má klip, až z něj mrazí!

Zima nám letos dává všem dost zabrat. Havířovská kapela Apatheia společně s režisérem Kubou Voženílkem se však nenechala odradit polárními mrazy a využila romantiky zasněžených krajin k natočení videoklipu ke skladbě Keep Goin‘ On.

BOJUJTE ZA KOZYSKA!

Máte rádi hluboké dekolty, veselou muziku a SKA Vám není cizí? Je tu nový scénář v podání severočeské kapely VEvývoji!, kterým se kapela sanží upozornit na problematiku rakoviny prsu! Co všechno a ještě víc můžete zažít na originálních KozySKA party's?
« Předchozí 1 39 77 114 142 143 144 145 146 147 148 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018