To nejlepší z DWD

Koncert Liwid v XT3

Karlovarská formace Liwid zahraje v pondělí 5. 3. v pražském klubu XT3 na Žižkově. V únoru jste tuhle pop rockovou skupinu mohli vidět na Óčku, kde byli hosty pořadu Face 2 Face. Mimo jiné zde představili svůj premiérový videoklip Blondýna ke stejnojmennému hitu.

Music, lights & Leopards

V Brně už Professor Leopard mají své zázemí...A tak když 24.2. křtili v brněnském klubu Melodka svoje nové EP Bury me with Mr. Werner bylo jasné, že to nebude show, jakou vidíte každý den...Navíc si jako hosta pozvali kapelu Luno v čele s Emou Brabcovou a na úvod jejich vystoupení pronesl pár slov Albert Vickery...

Inner Talks pokřtí svojí desku v Rock Café

Dejte šanci kapele Inner Talks a přijďte 28.2.2012 do pražského Rock Café, kde pokřtí své debutové album Particles. Vstup bude zdarma a začátek akce je plánovaný na 19:00. Jako hosté zde vystoupí The Vibrations a The Limes. Všichni jste srdečně zváni. Samozřejmě si desku můžete odnést i domů a to za cenu, kterou si sami zvolíte. Kluci mají rádi anglické texty. Při tvorbě desky se nechali ovlivnit moderními hudebními směry a rockem sedmdesátých let.

LMFAO v Praze, byli jsme u toho !

Je pátek 24. 2. 2012 a všichni se připravujeme na akci, od které si slibujeme, že v nás zanechá nejen hromadu vzpomínek, ale i dunící pocit v hrudi. Už 2 hodiny před otevřením Tesla arény se před jejími branami shromažďovaly stovky fanoušků.

Come and Play i Niceland v Opavě

Dnes večer se otevřou dveře opavského klubu ART pro všechny příznivce rocku i alternativy. Na scéně vystoupí opavští Come and play, Tajuplný kolich a Niceland z Prahy. Celý večer se bude táhnout v akustickém duchu.

Lacuna coil na Basinfirefestu

Je libo adrenalin? Po hvězdách jako je Apocalyptica, Children of Bodom nebo Destruction přichází jubilejní X. ročník Basinfirefestu s další zahraniční metalovou špičkou. Na festivalu se představí italská formace LACUNA COIL, jež vyniká svou žánrovou pestrostí, chytlavými melodiemi a zejména andělským hlasem zpěvačky Cristiny střídajícím se s mužskými vokály.
« Předchozí 1 39 77 114 141 142 143 144 145 146 147 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018