To nejlepší z DWD

Už tento pátek vystoupí v Praze finská rocková senzace Sunrise Avenue!

9. března vystoupí v pražském Paláci Akropolis od 19:30 finská rocková senzace Sunrise Avenue! Původně se měl koncert odehrát v pražském Rock Café, ale díky velkému zájmu ze strany fanoušků bylo nutné přesunout show do větších prostor. I přes velkou kapacitu velkého sálu v Akropolis jsou lístky už dlouho beznadějně vyprodané.Vypadá to, že tento výlet do rockové fantasie bude opravdu velký!

Kohoutí videoklip Pedro na světě!

Když po letech vydali severočeští Kohout Plaší smrt svoje další CD Hužva, některá zlá ústa je nařčila ze "ztráy punku". To ale Kohouti v písni Pedro i v jejím vizuálním provedení rozhodně popřeli! Pojďme se banánovému mexičanovi podívat na zoubek.

CANNIBAL CORPSE potvrzeni pro X. ročník Basinfirefestu!

Po hvězdách jako je Apocalyptica, Children of Bodom nebo Destruction přichází jubilejní X. ročník Basinfirefestu s další zahraniční metalovou špičkou … Na festivalu se představí italská formace LACUNA COIL, jež vyniká svou žánrovou pestrostí, chytlavými melodiemi a zejména andělským hlasem zpěvačky Cristiny střídajícím se s mužskými vokály. Kapela se ukáže se zbrusu novou deskou „Dark Adrenaline“, která obsazuje první příčky světových hitparád a bude se o ní jistě ještě dlouho mluvit! Nový počin nese jasný rukopis alb předchozích, jak ale tvrdí i sama Cristina, zní deska zase trochu jinak a skupina se při její tvorbě rozhodně nebránila novým experimentům a nápadům! Festivalovou sestavu doplní němečtí WOLFCHANT. Jejich těžko zařaditelný hudební projev kolísající na pomezí death, black a viking metalu je prostoupen tajemnou severskou mytologií. Tak pozor, aby Vám na začátku léta neběhal mráz po zádech! I nadále máte možnost zakoupit vstupenky na Basinfirefest 2012 za zvýhodněnou cenu 750 Kč! Další zahraniční bombu zveřejníme v příštích dnech! Opravdu se máte na co těšit! Více najdete na www.basinfirefest.cz Team BFF

Koncert Liwid v XT3

Karlovarská formace Liwid zahraje v pondělí 5. 3. v pražském klubu XT3 na Žižkově. V únoru jste tuhle pop rockovou skupinu mohli vidět na Óčku, kde byli hosty pořadu Face 2 Face. Mimo jiné zde představili svůj premiérový videoklip Blondýna ke stejnojmennému hitu.

Music, lights & Leopards

V Brně už Professor Leopard mají své zázemí...A tak když 24.2. křtili v brněnském klubu Melodka svoje nové EP Bury me with Mr. Werner bylo jasné, že to nebude show, jakou vidíte každý den...Navíc si jako hosta pozvali kapelu Luno v čele s Emou Brabcovou a na úvod jejich vystoupení pronesl pár slov Albert Vickery...

Inner Talks pokřtí svojí desku v Rock Café

Dejte šanci kapele Inner Talks a přijďte 28.2.2012 do pražského Rock Café, kde pokřtí své debutové album Particles. Vstup bude zdarma a začátek akce je plánovaný na 19:00. Jako hosté zde vystoupí The Vibrations a The Limes. Všichni jste srdečně zváni. Samozřejmě si desku můžete odnést i domů a to za cenu, kterou si sami zvolíte. Kluci mají rádi anglické texty. Při tvorbě desky se nechali ovlivnit moderními hudebními směry a rockem sedmdesátých let.
« Předchozí 1 39 77 114 141 142 143 144 145 146 147 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018