To nejlepší z DWD

Zlatý David aneb Zlatý Slavík se zděsil a spadl z větve

Slavík dohvízdal a strachy odletěl – takto by se dal ve zkratce popsat den 7.3. 2012, den věnovaný takovým – řekněme – hudebníkům, kteří se opravdu jen tváří, že snad něco umí. Tímto dnem totiž odstartoval nultý ročník hudebních anticen Zlatý David a bude zapsán dřív nebo později černým písmem všem kýčum hudebního průmyslu. A když říkám černým písmem, myslím tím to nejčernější…

Poprvé v ČR vystoupila finská kapela Sunrise Avenue!

Přivezli do Prahy nevídanou show a rádio DWD u toho nesmělo chybět!... Finská partička Sunrise Avenue se 9. března zastavila v Praze. Odehrála zde svůj první koncert v České republice. Kapela měla původně vystoupit v pražském Rock Café, ale pro velký zájem fanoušků se koncert přesunul do Paláce Akropolis, který byl narvaný od podlahy až po strop.

Bez Whisky a tabáku zničí Rise against Incheba arénu

Pokud máte rádi energický a rychlý punk-rock, nebo charizmatický hardcore a v neposlední řadě akustické písně se srdcervoucími texty, nesmíte si nechat ujít Chicagskou kapelu Rise against už tento pátek 16.3.2012 v pražské Incheba aréně. Zahřívat podium jim bude anglická post-hardcorová kapela Architects.

MadFalls ve Stounu

„Po roce zahrají MadFalls opět doma v klubu Stoun“ láká na koncert šéf klubu Kamil Rudolf, který proběhne v sobotu 17. 3. 2011 a pokračuje: „MadFalls si pozvali na svůj koncert dva zajímavé hosty, We On The Moon z Brna a z Ostravy Dona Said Yes, takže se je na co těšit.“

Zoči Voči a Before The Zero Day v Brně

V sobotu 10. března jsem nemusela dlouho přemýšlet co podniknout. Na Favále v Brně v ten večer hráli Before The Zero Day a Zoči Voči...I přes to, že jsem Zoči Voči viděla a slyšela přesně týden před touhle akcí na DWD Festu, musela jsem tam být, protože přeci jen co se atmosféry týče, Brno je Brno:)
« Předchozí 1 38 76 113 137 138 139 140 141 142 143 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018