To nejlepší z DWD

Rozhovor s kapelou Smola a Hrušky o Best On tour 2015 a súťaž o lístky!

Kapela Smola a Hrušky vyrazila na turné k svojmu novému výberovému albumu BEST ON 1997 - 2015 a jedná sa o ich najväčšie klubové turné. Svoj prvý koncert v rámci turné absolvovali v Košiciach a pokračujú už tento piatok v Prakovciach a v sobotu sa môžu na nich tešiť v Púchove v Queen´s pub. Kapelu som však ešte pred týmito koncertami vyspovedala a tak si môžete prečítať krátky rozhovor. Na konci rozhovoru nájdeš aj súťaž. Dvaja z vás môžu vyhrať po dva lístky na ktorýkoľvek slovenský koncert v rámci tour!

Březen věští jaro ve znamení elektrizujícího swingu i ostrých beatů: Mydy Rabycad chystají nové album!

Nespoutaná elektroswingová kapela Mydy Rabycad právě dokončuje své druhé studiové album Glamtronic. Vše nasvědčuje tomu, že jeho křest 19. března v brněnském Kabinetu múz a 26. března v pražském Lucerna Music Baru odstartuje mimořádnou sezónu pro skupinu, která dokáže skvěle skloubit nekompromisní elektronické beaty se swingovou nonšalantností. Čtveřice Žofie Dařbujánová, Mikuláš Pejcha, Jan Drábek a Nèro Scartch směle vyprodává velké sály a fascinuje návštěvníky festivalů v Čechách i za hranicemi. Za tři roky existence dosáhli u nás zřídka viděného úspěchu přesto, že jim v době založení kapely bylo kolem sedmnácti let.   

ČERSTVÝ DRŽITEL ČESKÉHO SLAVÍKA VOXEL A HITMAKEŘI O5 a RADEČEK VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ

Praha, 26. 2. 2015 – Český slavík v kategorii hvězda internetu roku 2014, písničkář Voxel, a  rockpopová stálice O5 a Radeček se spojili a oznamují společné jarní tour po České republice. Oběma interpretům se díky aktuálním singlům, které bodují jak v českém éteru, tak na televizních obrazovkách, vede na výbornou. Voxel i Radečci se mohou pochlubit také vysokou sledovaností svých novinek na kanále YouTube.  Aktuální úspěšné období oslaví společnou šnůrou, která startuje koncem února.

« Předchozí 1 34 35 36 37 38 39 40 71 105 140 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp