To nejlepší z DWD

On the Road aneb vypsané léto Vypsané fiXy

Po loňském roce, kdy Vypsaná fixa oslavila dvacet let své existence vydáním alba Krásný smutný den a skvěle pojatým narozeninovým turné (což jim přineslo druhé místo za album roku a třetí místo za kapelu roku v anketě Žebřík 2014 a nominaci za kapelu roku v anketě Anděl 2014), se letos chystá užít si léto hraním na festivalech, dva z toho spolupořádat a na podzim vyrazit na společné turné se skupinou Wohnout.

Na pár slov s kapelou BOX!

V ďalšom veľmi rozsiahlom rozhovore sa dočítate veľa zaujímavých vecí o kapele BOX. Kapela je na scéne od novembra 2014 a vonku majú dve skladby, ktoré ma na prvé počutie veľmi zaujali. Preto som sa rozhodla vyspovedať chalanov, ktorí prezradili všetko od začiatku histórie tejto kapely až po to, čo plánuju v najbližšej dobe. 

Kosheen zaplaví Prahu a doprovodí je symfonický orchestr!

U nás velmi oblíbená a úspěšná anglická pop-rocková elektronická formace Kosheen si pro všechny své obdivovatele připravila opravdovou lahůdku. Kosheen se představí ve světové premiéře v České republice se členy symfonického tělesa Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP). Návštěvníci tohoto exkluzivního koncertu budou mít jedinečnou možnost slyšet naživo hity Kosheen v živém provedení a nových aranžích spolu se symfonickým tělesem.

« Předchozí 1 34 35 36 37 38 39 40 74 110 146 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp