To nejlepší z DWD

Na Trutnoff Open Air přijedou The Prodigy!

Tradiční a nejstarší festival svého druhu Trutnoff Open Air Festival zná datum. Uskuteční se od 20. do 23. srpna a jeho pořadatelé zároveň i oznamují hlavní kapelu letošního setkání. Budou jimi, pro mnohé fanoušky tohoto kultovního festivalu možná překvapivě, britští The Prodigy.

We on the Moon vyráží do klubů

Brněnská parta We on the Moon, která se proslavila singlem The Ocean Sky, se chystá na koncertní mini šnůru. Po jejím boku vystoupí opavské seskupení All These Memories. V rámci jarních koncertů k sobě přizvala také partu Kofe-in či Glad For Today.

Aké je debutové EP kapely Slip of the Lip?

Košická formácia Slip of the Lip je na scéne od roku 2014. . Bubeník Viktor a gitarista Robo spolu fungovali v predchádzajúcej kapele Heartrock už od roku 2010. Keďže kapela Heartrock prešla mnohými zmenami na postoch hudobníkov a takisto sa s jednotlivými členmi menilo aj hudobné smerovanie kapely, rozhodli sme sa uzavrieť kapitolu s názvom Heartrock a započať novú s názvom Slip Of The Lip. 

HIP HOP na VOTVÍRÁKU OVLÁDNE „ ZLOBIVÁ“ ŠESTKA!

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení – proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. Letošní ročník festivalu Votvírák čeká kromě silných headlinerů na dvou hlavních podiích ( No Name, Horkýže Slíže, JAR, Divokej Bill, Mandrage, Katapult, Iné Kafe  a mnoho dalších) i našlapaný program HIP HOP STAGE!

« Předchozí 1 34 35 36 37 38 39 40 72 107 142 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp