To nejlepší z DWD

Vlasta Redl s kapelou vyprodal koncert v kině Lucerna a přidává druhý

Moravský zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl přidává druhý koncert v pražském kině Lucerna. Po tom, co pořádání prvního koncertu vyvolalo velkou vlnu zájmu, se rozhodl zahrát ještě jednou, o den později, tedy v pondělí 27. dubna od 19:30 na stejném místě. Další fanoušci tak mají možnost navštívit koncert Vlasty Redla v unikátním prostoru nejstaršího kinosálu Evropy.

Dave Brannigan sa stali Queen of the Rock!

Víťazmi akcie Queen of  the Rock, ktorá sa konala 4. apríla 2015 v púchovskom Queens pube sa vďaka hlasovaniu fanúšikov a poroty stala kapela Dave Brannigan. Mladí sympatickí chalani to na pódiu pekne rozbalili a podľa mňa zaslúžene vyhrali a majú tak možnosť nahrať skladbu v jednom z najlepších nahrávacích štúdii na Slovensku - štúdio Lavagance. Aké boli ich pocity po výhre ale aj niečo viac o tejto kapele sa dočítate v rozhovore.

VOTVÍRÁK ODHALUJE SVÁ ESA!

Jako největší překvapení si pořadatelé festivalu Votvírák 2015 připravili silnou dvojici ARAKAIN & LUCII BÍLOU! Doplní tak řadu headlinerů, jako jsou Horkýže Slíže, Peter Nagy, Divokej Bill, Mandrage, Mňága a Žďorp, JAR, No Name, Mig 21, Ine Kafe, Vypsaná Fixa, Katapult, Škwor, Citron, Wohnout, Ewa Farna, Jaroslav Uhlíř, Eddie Stoilow, Xindl X, UDG, Sto Zvířat, Fast Food Orchestra a mnoho dalších.

« Předchozí 1 37 38 39 40 41 42 43 75 111 148 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp