To nejlepší z DWD

Minute to Escape po novom M2E!

Pop punková kapela Minute to Escape sa rozhodla zmeniť svoj názov aj keď nie celkom. Z dlhého názvu sa oficiálne premenovali na M2E. Dôvody tejto zmeny a pár aktuálnych informácii o kapele sa dozviete v krátkom rozhovore s basákom a vokalistom kapely. Petr Havlík mi odpovedal na nasledovné otázky...

PIPES AND PINTS DÁVAJÍ V KLIPU NAHLÉDNOUT DO SVÉHO SOUKROMÍ A PO PAUZE SE VRACEJÍ NA KONCERTNÍ PÓDIA

Jsou jednou z mála českých kapel, která dokáže na svůj koncert v metropolích západní Evropy nalákat několik set diváků, a její slavní kolegové z české branže o ní s pochvalou hovoří jako o skupině, ze které by si česká scéna mohla brát příklad. Řeč je o jednom z největších tuzemských objevů, punk-rockových Pipes and Pints.

Euforická vlna Rock for People zasáhne i Plzeň – s evropskými hvězdami i publikem

Kapely z dvaceti evropských států a tisíce návštěvníků z  ČR a zahraničí. Taková je měsíc před začátkem bilance festivalu Rock for People Europe, který jako součást programu Evropského hlavního města kultury v Plzni už 3. července naváže na jeho veleúspěšnou hradeckou edici. Srdcem festivalu se stane Kreativní zóna DEPO2015 a přilehlý břeh Radbuzy. Návštěvníci si budou moci vybírat z pestrého evropského hudebního menu o zhruba 70 položkách, k dispozici jim bude jedna obří venkovní stage a další dvě vnitřní.

« Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 77 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018