To nejlepší z DWD

Hard Rock Cafe Praha oceněno jako Cafe roku 2014!

Praha, 16. 2. 2015 – Hard Rock Cafe má po celém světě 152 poboček a právě ta pražská nyní získala už podruhé ocenění Cafe roku. Toto ocenění je udělováno té nejlepší korporátní restauraci, Hard Rock Cafe Praha se tak získáním titulu po druhé v řadě dostalo opravdu vysokého uznání.

LADĚ VYDÁVAJÍ NOVINKU LEŠŤ

Kultovní kapela Ladě vydává nástupce alba Kalná, které patřilo mezi jednu z nejlepších a nejoceňovanějších desek roku 2011. Novinka s názvem Lešť (vydává Indies Happy Trails) představuje skupinu v ještě silnější formě než dřív. A opět přináší kolekci syrových písní s dokonale propracovanou stavbou a silnými texty zpěváka a básníka Michaela Kubesy.

ČERSTVÝ DRŽITEL ČESKÉHO SLAVÍKA VOXEL A HITMAKEŘI O5 a RADEČEK VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ

Český slavík v kategorii hvězda internetu roku 2014, písničkář Voxel, a  rockpopová stálice O5 a Radeček se spojili a oznamují společné jarní tour po České republice. Oběma interpretům se díky aktuálním singlům, které bodují jak v českém éteru, tak na televizních obrazovkách, vede na výbornou. Voxel i Radečci se mohou pochlubit také vysokou sledovaností svých novinek na kanále YouTube.  Aktuální úspěšné období oslaví společnou šnůrou, která startuje koncem února.

Nominace pro Žebřík 2014 je tu!

 Z lednového hlasování fanoušků v anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards vyplynulo, že po třech nominacích získali Aneta Langerová a Tomáš Klus. V obou případech za svá loňská alba, za úspěšné skladby a byli nominováni i v kategorii zpěváků. Dvě želízka v ohni mají Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Slza, Xindl X a Vypsaná fixa. Podobně jsou na tom Kryštof, kteří se prosadili mezi skupinami a současně jako organizátoři Kryštof kempu. Úspěšný byl rovněž David Koller – sólově i s Lucií.

« Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 71 105 140 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix: