To nejlepší z DWD

ČEŠTÍ STROY ZÍSKALI BRONZ NA MEZINÁRODNÍM SOUBOJI KAPEL V NORSKU. UNIKLA JIM VÝHRA STO TISÍC DOLARŮ!

OSLO (Norsko) Česká kapela Stroy vybojovala včera v noci v norském Oslo bronz na světovém finále prestižní soutěže kapel Global Battle of the Bands (GBOB). Během večerního vystoupení v Rockefeller Music Hall za sebou nechala čtrnáct skupin ze zemí jako jsou Velká Británie, Švédsko, Dánsko, Německo, Austrálie, Norsko nebo Řecko.

On the Road aneb vypsané léto Vypsané fiXy

Po loňském roce, kdy Vypsaná fixa oslavila dvacet let své existence vydáním alba Krásný smutný den a skvěle pojatým narozeninovým turné (což jim přineslo druhé místo za album roku a třetí místo za kapelu roku v anketě Žebřík 2014 a nominaci za kapelu roku v anketě Anděl 2014), se letos chystá užít si léto hraním na festivalech, dva z toho spolupořádat a na podzim vyrazit na společné turné se skupinou Wohnout.

Na pár slov s kapelou BOX!

V ďalšom veľmi rozsiahlom rozhovore sa dočítate veľa zaujímavých vecí o kapele BOX. Kapela je na scéne od novembra 2014 a vonku majú dve skladby, ktoré ma na prvé počutie veľmi zaujali. Preto som sa rozhodla vyspovedať chalanov, ktorí prezradili všetko od začiatku histórie tejto kapely až po to, čo plánuju v najbližšej dobe. 

« Předchozí 1 38 39 40 41 42 43 44 76 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018